Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance /fekete/ telefonon hogy lehet beallitani a zenetarban a zeneknek a kepet?

Figyelt kérdés
eleg erdekes kepet rakott be es ezt szeretnem megvaltoztatni
2013. dec. 11. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy Samsungon hogyan működik, nem tudom, de nekem Sony Ericsson Xperia Neo V-n az első és egyetlen képet teszi be albumborító gyanánt a mappában, ahol van, de ez külön felismeri a szerzőt, címet, albumot, és annak a sorrendjét.

Érdekes volt, amikor bluetoothon átküldtek nekem egy zeneszámot és egy képet, aminek semmi köze se volt a számhoz, de végül az lett a borítókép.

Próbálj meg külön mappába beletenni egy zenét és egy képet (lehetőleg JPG-t), és ha működik, nyertél.

2013. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!