Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem látja a gép az androidos...

Nem látja a gép az androidos mobilomat, pedig telepítettem hozzá a drivert. Most ilyenkor szerintetek mi a szitu?

Figyelt kérdés
Elméletileg ez egy Alcatel M Pop, most vettem, csak a Telenor saját cuccot csinált belőle, és így az lett a neve, hogy telenor s800. /Egyébként ők nem is forgalmazzák, csak a Media Marktban meg még pár műszaki üzletben kapható ez az átkeresztelt verzió./ Namármost felmentem az alcatel honlapjára, és onnan szedtem le a megfelelő (alcatel m pophoz való) drivert. Viszont az a nyüves program azt írja, hogy ez a verziója nem támogatja a telenor s800 típusú telefonomat. Mi a jó fenét csináljak, valakinek valami ötlete esetleg?

#Android #Telenor #Alcatel #telenor s800
2013. dec. 12. 06:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítsd a windowst. Ha utána se meg akkor vegyél normális telefont,mert ez úgy se ér sokat.
2013. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Másik usb kábellal próbáld meg, nekem segített, igaz nem ilyen telefonom van. :)
2013. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!