Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki ismeri a Mobilboxer Áruháza...

Ki ismeri a Mobilboxer Áruházat? Ki rendelt már onnan? Nem átverés? Mert nagyon olcsón vannak fent ott a telefonok.

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Most komolyan. Neked teljesen mindegy hogy hová vered el a pénzed csak olcsó legyen? Se egy cím, telefonszám, adószám, bármi. Ha be is fizeted a pénzecskéd, kinél panaszkodsz ha nem hoz a postás semmit?

2013. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziasztok! Ne Rendeljetek, ismétlem, azt az oldalt kerüljétek ki, amennyire csak tudjátok! Engem sikerült behúzniuk a csőbe, rendeltem egy 16gb-os iPhone 5-öt, és nem érkezett meg semmi, még csak egy üres doboz sem. EGy átverés, elvileg a rendőrség már keresi, mert több embert át vert, a nevét privát üzenetben elmondom, ha érdekel. Tehát kerüljétek az oldalt!
2013. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hunor16 válasza:
Én rendeltem onnan 2013.12.05.-én, de nem kaptam még semmit. Több mint valószínű, hogy átverés.
2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek feljelenteni őket. Igaz, nem sok mindent érek vele de egy próbát megér.
2013. dec. 18. 19:01
 5/6 anonim válasza:
engem is át vert mi is megyünk a rendőrségre de csak meg tudják találni Még ha meg tudják találni a címét apukám tuti el menni hozzá
2013. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem megtalálják ezeket a semmirekellőket!
2013. dec. 22. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!