Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 telefonba lehet-e...

Iphone 4 telefonba lehet-e sima sim kártyát tenni vagy lehet-e olyat csinálni hogy a jelenlegi telefonszám megmaradjon?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 23:48
 1/5 reptoid ***** válasza:
Simát nem, de kérheted a szolgáltatót, hogy cseréljék ki kicsire, vagy a jelenlegit is méretre lehet vágni. Ezt inkább szakemberre bízd.
2013. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a számot meg lehet tartani? a másik kérdés. külföldről érkezne a telefon, de ott még ki kellene függetleníteni, lehetséges ez odakint?
2013. dec. 13. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
hivatalos függetlenítés az ottaniak szerint érvényes. általában ezt a szolgáltatónál kérni, nem tudni mennyi pluszért, itthon elég drága ez is, szóval talán 9-10ezer Ft-nak megfelelő összegért meglenne. kérdés, hogy nem érte-e volna meg inkább eleve függetlent venni. a simkártya csere meg mivel nem itthon(azon belül is nem szolgáltatónál vásároltad), ezért pl. telekomnál 5000 Ft. ilyenkor nem változik természetesen a számod, viszont ha azon tárolod a telefonszámokat, akkor azok vesznek, mert egy üres kártyát kapsz(bár amikor én cseréltem, akkor visszaadták a régit is). meg van az olcsóbb módszer, hogyha egy gsm boltba kivágatod, ez max 1000 Ft, de valahol ingyen is megcsinálják, viszont benne van az is, hogy megsérül, hiába van direkt ilyen eszköz rá.
2013. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skynet2042 ***** válasza:
bocs de ez engem is érdekel, és nem értem, tehát mennyiért adnak microsim-et simért?
2013. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reptoid ***** válasza:
Szolgáltatótól függ alapesetben, de szerintem magától az ügyintézőtől is. Van amikor ingyen is kicserélik, van amikor pénzt is kérnek érte. Szerintem próbálkozz, aztán ha nem megy ingyen, nézz el másik üzletbe is, hátha ott kedvesebbek :D
2013. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!