Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a romot hogy kell feltenni...

Ezt a romot hogy kell feltenni egy xperia s-re? Jól látom hogy nem kell hozzá root? (Az alkérdésbe van a link)

Figyelt kérdés
Http://forum. Xda-developers.com/showthread. Php? T=2172872
2013. dec. 14. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szar a link, viszont anélkül is meg tudom mondani, hogy root nélkül nem tudsz custom romot telepíteni.

Pontosabban nem is a root a fontos hozzá, hanem hogy legyen nyitott bootloadered és custom recovery-d telepítve

2013. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2013. dec. 14. 13:11
 3/4 A kérdező kommentje:
De ahoz is kell root nem?
2013. dec. 14. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak:

Ahhoz nem kell nyitott bootloader hogy másik romot tudjon rakni rá, először járj utánna jobban hogy mi a helyzet, mer szegény kérdezőt összekevered.


kérdező: rottolod a telefonodat, ráteszed az xrecovery-t majd letöltesz olyan romot ami jó zárt bootloaderhez. A bootloader nyitást csak akkor tudod megcsinálni ha független a telefonod. Nekem sajnos szolgáltatófüggő igy nem tudom kinyitni a bootloadert.


Az első válaszolónak meg ne higgy, nem úgy van ahogy mondja.

2014. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!