Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek kozul melyik telefont?

Ezek kozul melyik telefont?

Figyelt kérdés

A harom kozul melyik a jobb?valasztjam

[link]

[link]

[link]

A telefonalason amit kiszoktam hasznalni a telefonnal az a fenykepezo. Szoval jo lenne ha minnel jobb a fenkyepezoje.

Androidom volt eddig (samsung galaxy ace, a 3.5 os kijelzo mar mára kicsinek tunik nekem ha suliban egy pdf et akarok olvasni,megnyitni valamit megnezni...egy 4jobban esne a szememnek is :U )

A windows phone is annyira nem stabil mint az Android? befagy,belassul,pont akkor nem megy amikor surgossen kell a telefon :U stb ?


2013. dec. 15. 00:13
 1/4 A kérdező kommentje:

plusz ez:

[link]

2013. dec. 15. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább ezt ajánlom: [link]

csak 56 usd, az általad felsoroltakat-ha az ár/érték arányt nézem-mindet veri. Gyors postával( DHL) egy hét múlva meg is jönne.

2013. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aspikami ***** válasza:
Lumia! Az nem fog cserben hagyni hidd el! A WP8 az IOS mellett a legstabilabb rendszer. Viszont nincs LED villanó, ha ez zavar, vegyél picivel többért 620-at. Az ilyen noname sz.rokat meg, mint amit az előttem szóló linkelt, el kell felejteni, mert 2 hét után mehet a kukába!
2013. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Grand X In-em van teljesen jó, nincs gond vele. Fényképező közepes, de ebben a kategóriában sokkal jobbat nem találni. Videót viszont nagyon szépet vesz fel FHD-ban!
2013. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!