Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az, hogy ilyen...

Hogy lehet az, hogy ilyen gyorsan merül le a telefonom? Android 4. 0.4

Figyelt kérdés
Myaudio Phone 5 telefonom van. Mikor megvettük 2012. decemberében nem volt vele probléma, most viszont nagyon gyorsan lemerül. Augusztusban kezdte talán, akkor még eleinte ráfogtam arra hogy a meleg miatt merül gyorsabban, majd szeptemberben is folytatta és egyre hamarab lemerült, ezért október 17-én beadtam szervizbe.. 58 nap benntartás, után tegnap kaptam vissza, de semmi sem változott, ahogy ma észrevettem.. Egyrészt egész este véletlen töltőn hagytam és mégis mikor reggel levettem nem 100%, hanem csak 96%-on volt. Ez volt 8:02 kor. Felmentem Wi-Fi-re, FB alkalmazás, FB Messenger alkalmazás, ez a 2 ment a háttérben és elkezdtem nézegetni a Google Play-t.. 12 perc alatt azaz 8:14-re maradt 90% a telómon. Kilépkedtem az alkalmazásokból, lezártam a képernyőt már csak a Wi-Fi ment. 8:17-re 89%-ra csökkent. 9:17 kor a Wi-Fi-ből is kiléptem 8:30 kor 88%-ra csökkent. A képernyő fénye a legkisebben van! Próbáltam már "Appkiller" alkalmazást, mert azt ajánlották még októberben, de nem működött. Hogyan lehetne megoldani ezt a problémát, ha már a szervizben semmit sem csináltak vele?
2013. dec. 15. 08:33
 1/4 A kérdező kommentje:
8:17 kor a Wi-Fi-ből is kiléptem 8:30 kor 88%-ra csökkent.*
2013. dec. 15. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos csak úgy lehet megoldani, ha veszel egy normális telefont: Samsung, Nokia, Sony, Htc.

Az én Samsungom már két és fél éves, még is bírja 3 napig töltés nélkül.

De megpróbálhatod még azt ezzel a mobillal, hogy veszel egy új aksit bele.

2013. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van Playstore-ban egy wakelock detector nevű program, azt tedd fel és nézd meg mi használja.

Egyébként valószínű, hogy simán egy selejtes rossz telefon.

2013. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beállítások/Energiagazdálkodás/Akkumulátorhasználat menünél meg tudod nézni, hogy mi használja a legtöbbet az akksit. Ha ez valamilyen Google szolgáltatások vagy Google Play szolgáltatások, akkor kapcsold ki az automatikus szinkronizálást (energiagazdákodás widgettel). Ha nem ez használ sokat, akkor rossz lehet az akksi, azért bír keveset.
2013. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!