Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Xperia Z?

Sony Xperia SP vagy Xperia Z?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretném kérni valamelyiket, de nem tudok dönteni.

Elég fontos a kamera, hogy jó képeket készítsen, de az SP-ről ezzel kapcsolatban rossz híreket olvastam. A Z-t kicsit nagynak találom, nem igazán fér el az összes zsebemben kényelmesen. Megéri a kamera és a méret különbség a 30ezer Forintot? Tapasztalatok?



2013. dec. 15. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Z, nem sokkal nagyobb.
2013. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, én nem vennék Z-t mert ott több a 2 kezes használat mint az SP-nél. SP-nél csak nagyon ritkán kell két kézzel használni, a Z-t meg sokkal többször. De a Z-nek jobb a kamerája kicsit meg Full HD kijelzője van. Erősebb proci + gpu. Ahogy mondtam, rajtad áll. Én SP-t kértem karácsonyra.
2013. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!