Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan program ami csak...

Van olyan program ami csak Anglia időjárást mutatja és 3D-s?

Figyelt kérdés
Amiket eddig találtam vagy nem lehet kirakni a képernyőre widget ként,vagy nem volt benne Hatfield. Olyan kéne ami mindkét dolgot kielégíti.

2013. dec. 15. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakjál ki egy esős-borús képet.
2013. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beautiful widgets. Beállítod a helyet, widget is van és annyi. Vagy yahoo weather annak nem tudom van-e widget-je
2013. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar oldalon nem fogsz találni olyan embert, aki pont Hatfield-be él, és tud egy ilyen alkalmazást, egy random ember meg nem fog 1000 alkalmazást kipróbálni, hogy melyik tud ilyet.


Szóval belinkelem az összes időjárásos alkalmazást, ha meg neked nagyon fontos, akkor keresgélj amíg nem találsz egy jót:

[link]


Személyes kedvencem az AccuWeather, de nem tudom Hatfield benne van-e.

2013. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!