Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Defy készülékemre...

Motorola Defy készülékemre telepíteném a Cyanogen10-et, hogyan csináljam (nagyon kezdő vagyok, csak türelmes embereknek)?

Figyelt kérdés
Használtan vettem a telót,annyit tudok,hogy az android verziója 2.3.4, és hogy a CyanoenMod7.1.0 RC0-jordan van rajta. Nem tudom, hogy rootolva van-e,vagy ilyesmik... Ha valakinek van türelme elmagyarázni az ilyen fogalmakat,és a lépéseket,annak nagyon örülnék:)

2013. dec. 15. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van cm, akkor rootolva van.

A defy nyílt loaderes, nagyon egyszerű romot telepíteni rá.

Szedd le a neked tetsző romot, de a cm10 nem túl jó rá, most szólok.

Szóval leszeded, sd kártya gyökerébe bemásolod.

Telefon billzár gombot hosszan nyomod, újraindítás recoverybe, ezt választod.

Miuán elindul, egy menüt kapsz, ahol a hangerő gombokkal lépkedhetsz, a billzár gombbal pedig okézol.

Ha rajta van a rom az sd-n, akkor látsz egy wipe data/factory resetet, nyomj rá.

megvolt, akkor wipe cache partition, ha ez is megvolt, akkor menj az advanced fülre, ahol nyomj a wipe dalvik cachere.

Ezután vissza a főmenübe, itt install zip from sd card, kiválasztod sd-ről a romot, pár perc alatt felmegy, első indítás hosszú lesz, ne türelmetlenkedj.

2013. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen! Abban még tudnál segíteni,hogy melyik a legoptimálisabb rom Defyre, és hogy milyen problémák lehetnek, ha a cm10et teszem rá?Ja és hogy ha ezeket a műveleteket megcsinálom,akkor ugye minden adat letörlődik a telómról?(már amúgy is ráférne egy tisztítás:))
2013. dec. 15. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!