Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon sokszor kikapcsol a...

Barbii. kérdése:

Nagyon sokszor kikapcsol a telefonom. Aksival lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van, hogy használat közben is csak úgy kikapcsol, vagy nem használom, és csak azt veszem észre, hogy ki van kapcsolva. Néha visszakapcsol csak úgy magától, úgy, hogy hozzá sem nyúlok, de legtöbbször órákig vissza sem tudom kapcsolni. Szoftverfrissítés megoldás lehet, vagy inkább az aksi a gond. Egy Sony Ericsson Xperia Neo-ról van szó, nem egy tömegtelefon, ezért nem is találtam ezzel kapcsolatban semmi infót. Garancia már nincs rá, a boltban meg csak kategóriánként nézik meg, és nagyon sokat ki kéne fizetnem, ha mindent átnézetnék, jelenleg meg nincs rá 10-20 ezer forintom.

2013. dec. 15. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Seussal kéne próbálni egy frissítést.
2013. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi :) És azzal lehet valamit csinálni, ha nem jelenít meg néhány videót és képet? Azt írja, hogy létezik, de 0 kbájt.
2013. dec. 15. 18:19
 3/3 anonim válasza:
Nézd meg hogy nincs-e felpúposodva az aksi? Én is így jártam a régi telómmal szinte biztos h az aksival van a baj!
2014. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!