Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt mondják az iphone nem...

Azt mondják az iphone nem annyira testre szabható. Mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
Hogy mondjuk billentyűzetet nem lehet változtatni? Meg zarkepernyot? Azt kell használni ami rajta van?

2013. dec. 16. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt jelenti, hogy iOS-en a háttérképen és a lezáró képernyő hátterén kívül jószerivel nem lehet semmit sem megváltoztatni. Azaz:

-nem tudsz más billentyűzetet telepíteni

-nem tudsz más fajta lock screent telepíteni

-nem lehet launchert telepíteni

-nem tudsz alapértelmezett szoftvereket beállítani (minden link Safariban nyílik meg, leveleket a Mail küldi el, ezt csak külön fejlesztői támogatással lehet kikerülni (Gmail app pl Chrome-ban nyitja meg a linkeket, illetve saját beépített böngészőben)).

2013. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
azt kell használni ami rajta van, hátteret se lehet változtatni, csak a gyáriak amik benne vannak.
2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2: na ez viszont nem igaz.
2013. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 21:31

Gratulálok, neked sem volt még iPhoneod, csak idehánytál valami irdatlan nagy baromságot.


_____________

Az első kb tökéletesen leírta a lényeget. Nem is nagyon van mit hozzáfűzni.

2013. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit jelent?

Androidon ilyeneket meg tudsz csinálni:

[link]


iOS-en meg kell elégedned a háttércserével.

Első egyébként tökéletesen leírta, de szemléltetésnek gondoltam jó ez a honlap.

2013. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy akarsz-e ilyenekkel bohóckodni?

Én moddoltam oda-vissza a telefonom, de csak az idő ment vele és semmi értelme nem volt. Ráadásul csak instabillá tette a rendszert és a legváratlanabb időpontokban tudott újraindulni pl a launcher vagy akár az egész telefon.

Aztán elegem lett belőle használtam alap beállításokkal úgy nem volt vele gondom. Most iPhone-on meg már totál nem érdekel. Itt is próbáltam JB-kel, de ugyanaz lett az eredmény,mint droidon szintén instabil lett a rendszer.

De te tudod, hogy neked mi a fontos.

Tény, hogy az alapértelmezett appok változtatása jól jöhet és hasznos tud lenni.

2013. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6-nak igaza van, kérdéses, hogy érdekel-e, illetve hogy mondjuk 1 év múlva érdekelni fog-e.


Rengeteg embert ismerek, akik régen szerettek minden ilyesmivel foglalkozni, de aztán megunták, és kicsit változtattak azért a kinézeten, de kb csak annyit, hogy leszedtek widgeteken Play-ről és kész.


De ma már nem kell sokat szarozni azzal, hogy moddold a telefonod kinézetét, a Themer alkalmazással nagyon gyorsan meg tudod változtatni az egész UI-t, és nagyon egyedien tud kinézni.

2013. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lol és miért akarod testre szabni? Nekem a nokia win8 elrendezése baromira tetszik .

Androidot viszont csak ezért ne vegyél! Nekem az volt évekig és én utáltam, egy idegig szórakoztam vele,de aztán ráuntam és idegesítő. És szerintem iszonyat instabil,gyakran lefagyott,sokáig töltött stb. Én speciel nem szerettem!

Iphone lehet nem lehet vele bohóckodni ,de szeretem,mert még soha nem volt vele olyan problémám pl,hogy lefagyott volna. én szeretem. meg amúgy én a telefon külsejére megyek nem a belsejére ,és külsőleg gyönyörű,szerintem!

2013. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!