Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s szakértő?

Iphone 4s szakértő?

Figyelt kérdés
Hali! a telefonom egyetlen egy helyen egy kis részen ahol a "t" betű van nem érzékeli ha megérintem! ezt ki lehet javítani? mitől lehet? valami megoldás? én egy olyan alkalmazásra gondoltam ahol a billentyűzet pl picit nagyobb méretű akkr tudnám használni. valaki ? :/ nincs garanciám!
2013. dec. 17. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erinto+lcd modul csere kompletten , az alkatreszt meg tudod venni ebayen 7-8eFt ert,de eleg komoly szlertelmet igenyel a csereje, gsm szervizek 12-15e kernek erte (viszont akkor ok adjak az alaátreszt is )
2013. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! azóta azt vettem észre,hogy működik a felület, és csak is amikor a billentyűzet jön fel akkor nem működik, és nem csak a t betű hanem még pár másik betű. Viszont ha más alkalmazásba lépek be pl számológép ott érzékeli, vagy térkép ott is! ilyenkor mi lehet a baj?
2013. dec. 17. 22:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát üzenetnél nem működik,vagy facebook belépés meg internet keresés,tehát érted amikor a kis billentyűk feljönnek.
2013. dec. 17. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy be van akadva valamí alkalmazas .. Probald meg restore-olni itunes-al es lehetoleg ne allitsd vissza korabbi mentesbol a telefont
2013. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves leírnád,hogy hogy kell visszaállítani? Mert ezt a telefont nem rég kaptam és tényleg nem értek hozzá! Már kerestem googlen is,hogy hogy kell de nem igazán találtam. Kérlek érthetően leírnád,hogy pontosan hogy is kell?
2013. dec. 17. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. dec. 17. 23:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam nem lett jobb. bevittem gsmbe ott 18-ért megcsinálnák egy sort függőlegesen nem érzékel szóval ki kell cserélni az egészet ://////// fasza gyűjthetek :D
2013. dec. 18. 11:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! végül ott hagytam,remélem megjavítják tényleg :D
2013. dec. 18. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Megjavítják nyugi . Gyakori hiba az érintöcsere (igaz áltlában törés miatt) , jól szerelhetö telefon és nagyon jó az alkatrészellátás hozzá
2013. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!