Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki melyiket ajánlaná? és...

Ki melyiket ajánlaná? és miért? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most készlök telefont venni, és jelenleg 3 kiszemeltem van. Mindháromról olvastam jót s rosszat is, és így nem tudom eldönteni melyik legyen.

1: Xperia Z

2: LG G2

3: Galaxy S 4

Esetleg valakinek tapasztalata van, az örömmel fogadom! És köszönöm az értelmes válaszokat előre is!


2013. dec. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak LG G2.

Hardveresen sokkal erősebb a többinél, kijelzője a legszebb (Z-nek fakó TFT, SGS4-nek túlszaturált AMOLED), hatalmas aksi, szinte lehetetlen lemeríteni.


Egyetlen negatívuma, hogy az UI-ja szerintem undorító. Ez viszont nem olyan baj, hisz ezen lehet változtatni, meg ez amúgy is relatív.

2013. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt olvastam, hogy a z-nek fakó a kijelzője... nekem a kamera minősége is fontos és így nem tudom melyik lenne a jobb

Az Lg-be meg az nem tetszik, hogy 16gb-os és nem bővíthető sajnos

2013. dec. 17. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Xperia Z1 ? :) HTC One? :)
2013. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HTC One sem bővíthető, illetve a kamerája sem nagy szám, így az is kiesik.


Xperia Z1 viszont jó lenne.

2013. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!