Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség kéne! Milyen telefono...

Segítség kéne! Milyen telefonokat javasoltok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és nagyon rossz a telóm,újat szeretnék.(galaxy mini) milyet vegyek? az s3 mini meg az xperia l tetszik,zenét hallgatni,netezni,játszani kéne a telefon. mást milyet tanácsoltok? mindenképp fontos hogy androidos legyen,és 50000 ft-nál nem igazán tudok többet gyűjteni rá,max egy 5000-sel. fontos hogy legyen előlapi kamerája is,mert nekem ez kell.és ha van rá aranyos szilikon tok az sem hátrány(gyűjtő vagyok).kérlek segítsetek,januárig szeretnék egy új telefont!! előre is köszönöm

2013. dec. 18. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az xperia l az jó választás
2013. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább az L

[link]

2013. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És egyéb ötletek?
2013. dec. 18. 20:11
 4/6 ninikee válasza:
samsung
2013. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én másfél órája kaptam meg a SONY XPERIA L telefonomat (fehér) és imádom.. samsungom volt.. de azt ink nem ajánlom. mondjuk ez emberfüggő.. szóval szerintem Vegyél L-t

könnyű, könnyen kezelhető. letisztult, szép...gyors....de ezeket sorolhatnám...

2013. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
huavei ascend y300
2013. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!