Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó, jó, vakus okostelefon?

Olcsó, jó, vakus okostelefon?

Figyelt kérdés

Segítsetek.

Semmi másra nem használom, csak alkalmanként wifizni, illetve a vakura lenne nagy szükségem.

Mindenképpen androidos telefont szeretnék.


Nemvagyok márkaelkötelezett, bármi jöhet.



2013. dec. 18. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Motorola xt720 (és variánsai) tudomásom szerint az egyetlen vakus, androidos telefon. LEDet szoktak amúgy használni fényforrásnak az éjszakai fotózáshoz telefonban, de ezek nem minden esetben tudnak olyan jó fényt adni. Zseblámpának viszont tökéletes.
2013. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
arra gondoltam! zseblámpa funkcióra!
2013. dec. 19. 20:13
 3/3 anonim válasza:
Lg optimus l4, van vakuja, és zseblámpát bármikor letölthetsz akármilyen vakus androidos telóra play áruházból vagy akárhonnan, én pont ma fedeztem fel, nem volt még okostelóm x) ja amúgy 30ezer volt ez a telefon.
2013. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!