Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás androidos...

Van olyan alkalmazás androidos telefonra amivel a telefon memóriáján lévő dolgokat át tudom rakni az sd-kártyára?

Figyelt kérdés
Az sd-kártyán van egy csomó hely, de az ilyen alapdolgokat a telefonomról mint pl.: ébrsztőóra vagy rádió nem tudom átrakni, ezért nagyon lassú éss mindíg lefagy. Tudtok nekem mondani ilyen alkalmazásokat?

2013. dec. 19. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
link2sd, de ehhez rootolni kellene a telefont.
2013. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta 3an megkérdezik, és gondolom mikor kiírtad a kérdést feldobta az alternatívákat, de gondolom mivel te a keresőt sem tudod használni, mégis kiírtad a kérdést 1000. alkalommal. Még sok ilyen hasznos kérdést!
2013. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

1ébként 4.2 alatt nem fogsz tudni áttenni semmit. 2.3-tól 4.1-ig a Link2SD jó erre.

Remélem 4.3 alapból tudni fogja.

2013. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Üzenem a 2. commentelőnek hogy ha nem tetszik ne olvassa el és pláne ne írjon egy bejegyzés alá bár gondolom akkor nem lenne teljes a napja ha nem elné ki paraszt hajlamit másokon, egyébként bekaphatja!
2013. dec. 20. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!