Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy trend vagy...

Samsung galaxy trend vagy Huawei ascend y300? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 21:23
 1/10 anonim válasza:

A Samsung Galaxy Trend. Először is, jobb minőségű jobban kezelhető, és jobb a telefon is mint a Huawei Ascend Y300...


~Remélem segítettem!

2013. dec. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az első az hülyeséget beszél. az y300 a jobb, mivel 2 magos procija van, IPS kijelzője és jobb akksija.
2013. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hülyeség, a 2. Válasza hacsak, nem akarsz egy eredeti made in china minőségű készüléket, és ha akarod minimum 2 évig használni akkor a samsung a nyerő...
2013. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A laggokról, meg a huaweinél, ne is beszéljünk...
2013. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát ha azt a telefont 2 évig fogod használni meghajolok előtted.
2013. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Minimum... Szövegértés, barátom... A huawei, kevesebbig bírja, mert egy kínai guánó...
2013. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

TRENDET!!! Nekem is az van, szép képeket lehet vele csinálni, erős vakuja van, elég jól fut rajta az android!

Igaz, hogy ennek csak 1gHz-s procija van, de a játékok is elég jól elfutnak rajta. Külsőre is jobban néz ki! ;)

2014. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ott a pont.
2014. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat kicsi káromkodás A F**ZT JOBB A TREND UGYAN ÚGYAN ÚGY MINDEN MADE IN CHINA BENNE ezzel ne rajoskodjatok ja és említem én is huawei-ben 2 mag JOBB IS JÁTÉKRA összehasonlítottam a kamerát (nővéremnek ilyen galaxy trendje van nekem y300) ugyan azt a részt lefényképeztük y300 szebb játék hmmm kicsivel jobb a trend-nél játék téren is olcsóbb is trend nem akad de lassú 2 touchwiz emberek 70%-a szerint optimalizálatlan.

minden érv a huawei ascend y300 mellet szól :P :D

2014. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és miért hiszitek hogy az szebb? mindenkinek más tetszik nekem pl ocsmány az összes sz*rsung csak a galaxy s advance meg az s2 szép szerintem mindeggyik túl árazott stb
2014. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!