Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 64gb-omat megéri...

Iphone 5 64gb-omat megéri lecserélni egy LG G2-re?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett az LG G2. Főleg a hatalmas kijelző + a full HD. Mit gondoltok megéri lecserélni Iphone 5-ömet? Esetleg van olyan aki IOS után állt át Droid-ra? Ha igen mi a vélemény, megéri?
2013. dec. 19. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Megéri.
2013. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Megéri.
2013. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem éri meg! Én is most váltottam telót.

Lg g2 és SGS4 között válogattam, és s4 mellett döntöttem.

Tudom hogy g2 erősebb proci stb de a g2 szoftverileg annyira fel lett turbózva hogy ennyire tele is van bugokkal nem beszélve arról hogy a s4 funkcióit másolta "felvásárolta".

Az androidot magát nagyon szeretem ezért is döntök kizárólag android rendszer mellett, tehát neked is ajánlom de a g2 nem! 1-2 nap után recseg ropog rossz az összeszerelése, később nem lesz ugy szoftverfrissítése sem! (4.4-et megkapja) Én a helyedben várnék az s5 re, vagy nexus 5 vagy pedig nem váltanék.

egyébként: [link]

2013. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
attól függ, mióta használsz iOS-t. én például azért nem váltanék droidra, mert már az idők folyamán nem egy appot megvásároltam, és az így kidobott pénz lenne, ha otthagynám az iOS-t. de ha nem nagyon laktad be a rendszert, akkor simán lehet váltani. viszont a g2-t én sem ajánlom, de az előttem szóló pontosan le is írta, én is ezen a véleményen vagyok.
2013. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!