Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék fájlokat tenni...

Hogyan tudnék fájlokat tenni édesanyám telefonjára (Samsung galaxy Y)?

Figyelt kérdés

A problémám abból adódik, hogy a készüléket most vette és szeretne zenét tenni rá. Meg is próbálkoztam vele, rádugtam a gépre USB-n keresztül, de ekkor felugrott, hogy nem ismerhető fel a hardver és kell hozzá a szoftver. Ez azért érdekes, mert nekem is hasonló telefonom van (S 2) és nem emlékszem, hogy bármit is állítottam volna rajta, vagy feltelepítettem volna valamit a gépre.


Mindenesetre felraktam a Samsung PC studiót, de a program nem ismerte fel a készüléket. Egyszóval kifogytam az ötletekből.


Valakinek valami egyéb megoldás?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A Kies programot töltsd le pcre.
2013. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, csak a Kies használatát nehezebben tanulná meg. Ezért inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy:Tudtok valami megoldást az USB-s problémára?
2013. dec. 20. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért írtam a kiest,mert az feltelepíti a drivert a gépre.

Utána már felismeri a telefont.

2013. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kábel nélkül a telefonon töltsd le. Rengeteg app és oldal van. Ha a telefon hardvere bírja (ami kizárt) akkor próbálj meg torrentezni. Egyikhez se kell usb vagy pc.
2013. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem segített. Igaz, hogy eltűnt a varázsló, de ugyanúgy nem ismeri fel. Ha a sajátgépben kattintanék rá, akkor azt írja ki,hogy helyezzem be a lemezt. Kiesben meg azt írja, hogy nem sikerült csatlakoztatni a készüléket.
2013. dec. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!