Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy pocket neo tulajdonosok...

Kriszmo78 kérdése:

Galaxy pocket neo tulajdonosok! Nektek is nehéz írnotok ezen a telefonon? Az asszonyén az olyan karaktereket, amik hosszú érintést igényelnek, szinte lehetetlen előhozni.

Figyelt kérdés
De gyakran előfordul, hogy egy alkalmazást hiába tapizunk, nem érzékeli. Ez egyedi eset, vagy nálatok is ilyen.

2013. dec. 22. 20:54
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ilyen telefonom van:)

nekem néha írásnál a törlés "gombot" nem érzékeli..Nekem azt javasolták, hogy pl. ha nem érzékeli, akkor egy kicsit nyálazzam be az ujjam:) és úgy nekem személy szerint mindig jó:) de van olyan hogy alkalmazásoknál is így csinálom és mindig érzékeli utána:) próbáld ki:)

2013. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!