Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Történhet valami a telefonomma...

Történhet valami a telefonommal ha fizetős játékokat töltök le máshonnan ingyen?

Figyelt kérdés
Például torrentről letöltök akármilyen játékot, ami fizetős a google play áruházban, akkor a telefonomnak eshet valami baja? letiltják a játékot vagy valami ilyesmi?

2013. dec. 23. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyen játékokra gondolok mint : Asphalt 8 , Rayman jungle run , Assassins Creed Pirates hasonlók.
2013. dec. 23. 11:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Adatlopás például simán történhet, vírusfertőzés szintén. Hogy ennek mennyi az esélye, azt meg nem érdemes tárgyalni, attól függ, honnét van.
2013. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy itt lehet-e oldalakat megnevezni vagy törlik-e miatta kommentet de nCore-ról tölteném! Ismerőseim is onnan töltik le az ilyen játékokat, csak nekem lassan 1 hete van meg a telefonom és ez a kezdeti féltés :D
2013. dec. 23. 11:39
 4/9 schumilex55 ***** válasza:
nCore -ról kevés esély van arra hogy vírus etc van a játékban. Onnan szedegetheted szerintem.
2013. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Töltöm is, csak attól félek, hogy bekerül a rendszerbe hogy illegális tartalmam van és letiltanak valamit a telefonomról vagy akármi. Bár szerintem ez olyan mint ha gépre töltenék le torrentről játékot, a gépemet se tiltják le.
2013. dec. 23. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak letiltani semmit. Maximum a játék nem fog menni.
2013. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget mentek a zöldek.
2013. dec. 23. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktak crackelt appokba vírust rakni,

túl nagy macera lenne beleprogramozni...

Ha van vírus, akkor az a google playről leszedett gagyi 10+ letöltéses játék miatt van, szóval azokkal vigyázz...

2013. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2013. dec. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!