Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruházban be lehet...

Play áruházban be lehet állítani hogy ha rákeresek egy játékra akkor ne guide-okat, cheats, meg rengeteg más játékot hozzon ki hanem azt amit kerestem?

Figyelt kérdés
Kerestem a Temple Run-t, a Rail Rush-t meg még sok mást de mindig ez volt.

2013. dec. 23. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért csak azokat mutatja, mert a telefonod egyszerűen gyenge ezekhez a játékokhoz amúgy?

A Play csak azokat mutatja meg ami kopmatibilis az eszközzel és várhatóan el is fog rajta indulni.

2013. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az említett két káték megizzaszt egy olyan telefont mint a Samsung Galaxy Ace ráadásul a Finger Football még Galaxy Mini-n is megy úgyhogy nem tudom mi van.
2013. dec. 23. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ace egy hardveresen ugyan olyan mint a galaxy mini. Elavult proci és gpu. A temple run-hoz armv7-es proci kell, gyanítom az összes többihez is aminél nem adott rendes találatot, az Ace-ben meg armv6-os proci van.
2013. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!