Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy problémám van egy...

Lenne egy problémám van egy leharcolt galaxy minim és anya azt mondta nem kapok ujj telót amíg nem megy tönkre de észrevétlenül kéne mert biztos szervizbe viszi kérem az ötleteket hogy hogy tehetném tönkre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
ejtsd ki az 5. emeletről :D
2013. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kibírta a másodikról kiejtést :(
2013. dec. 23. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Az értelmi és érzelmi fogyatékos ki hülyegyerekek kíméljenek, egyébként már egy tucat ilyen kérdést raktak ki, ha nem lenne negatív az IQ-d, nem az ablakon dobálnád ki, hanem pl. ROM-csere közben leszednéd az USB-ről, de én anyád helyében kaját nem adnék neked. Még írni sem tudsz, minek új telefon, ha a mostani is okosabb nálad?
2013. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Már kevésbé bánom, hogy nincs gyerekem, köszönöm.
2013. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálok kultúráltan fogalmazni, tehát nem azzal kezdem, hogy mekkora patkány vagy. Pedig de. Tehát: én már túl vagyok rajta, és neked is még hosszú évekbe telik majd felfogni, hogy azért a szutykos telefonért, amit te már gáznak érzel (mert a többi kisköcsögnek már jobb van) azért anyukádnak keményen meg kell dolgoznia. És távolról sem biztoa, hogy az a legfőbb problémája, hogy éppen milyen telefonra dobjon ki százezret a tünci-münci pici fiacskájának.
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 driverboy válasza:

Hány éves vagy kérdező..? Gondolom max 13.

Amúgy mint előttem is írták, nehogy telefont nem adnék a kezedbe, még enni se adnék..

Szégyellheted magad, Édesanyád kiadott kitudja mennyit azért a miniért,amiért szintén ki tudja hány napot dolgozott, te meg kihajítod a 2. ról, hogy tönkre tedd, mert neked új kell. Gondolkozz el magadon..

2013. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!