Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az árát a Z1?

Kriszt955 kérdése:

Megéri az árát a Z1?

Figyelt kérdés

szerintetek megéri az árát a Z1?

-Nagyon szar a kijelzője?

-Nagyon szar a Hangszórója?



2013. dec. 23. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon, de sajnos a kijelzője meg sem közelíti a felsőkategóriát... ha téged ez nem zavar, akkor mindenképp megéri!
2013. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
130 ezer forintot most a T-mobilnál teljesen megéri, nekem is Z1 van. A kijelzőjével semmi gond nincs, csak akkor veszed észre,hogy hát valamivel lehetne jobb, ha egy hasonlóan magas kategóriás telefont melléraksz, viszont nagyon élethűek a színek, míg pl s4 színei kicsit túlszaturáltak. A feketét viszont kicsit szürkének lehet látni az tény, de teljesen jó. A hangszórója kicsit halk, de jól szól, bár játékoknál amikkel döntve kell játszani néha elszoktam takarni a hangszórót, de meglehet oldani,hogy ne takarja el az ember. Egyébként minden más téren kiváló, semmi akadozás, mindent rögtön elintéz. A kamerát szidták még páran viszont teljes mértékben rendben van,ha az ember ért hozzá és manuálisan beállítja a dolgokat, akkor csak az esti fényviszonyok közt gyenguska picit, az tény. Én ajánlom, nagyon jó telefon ilyen áron. Remélem segítettem. :)
2013. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
190ezerbe kerül nem 130-ba. amugy énis vettem máma 1-et arra lennék kiváncsi hogy a meleg vizet is bírja? pl elviszem fürdőbe ott szokott lenni 38fokos viz is az árt neki?
2013. dec. 23. 18:06
 4/4 anonim válasza:
Ha azt nézzük,hogy néhány játéknál mennyire melegszik fel, úgy az ilyen picit meleg vizet simán bírnia kell :D
2013. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!