Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 érintőképernyő...

Nokia Lumia 520 érintőképernyője nem reagál semmire és tiszta fekete a képernyő, csak az időkijelzést látom. Mit tehetnék, azon kívül hogy most visszamegyek az üzletbe?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem. Nem ejtettem le, semmi nem történt egyszer csak nem reagált semmire. Kikapcsolni sem tudom. Ennek mi lehet az oka?

2013. dec. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lefagyott szerintem, 10-30 mpig tartsd lenyomva a kikapcsológombot és gyorskikapcsolás lesz, majd bekapcsolhatod és factory reset hátha az segít.
2013. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:
bekapcs gomb + hangerő le és ez egy hard reset, ami által nem veszik el az adat a mobilról, csak néhány beállítás. Legalábbis nekem L925 így van, WP8 Amber alatt
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!