Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jön a karácsony, az SP tömegte...

Jön a karácsony, az SP tömegtelóvá fog válni?

Figyelt kérdés
Kár mert , olyan telót szeretnék venni, és eléggé zavaró, hogy mindenhol erről a telóról kérdezgetnek, köztük itt is. Lehet ha belefér majd a keretbe, inkább optimus G-t választok, arról annyira nem esik szó
2013. dec. 23. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ki nem szarja le, komolyan? az SP egy jó teló,talán azért veszik azt, nem? legalábbis az árkategóriájában az egyik legjobb. tehát azért veszik az SP-t és nem mondjuk egy olcsó galaxy mini-t .
2013. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen , ez igaz :) amúgy az optimus g még 1 fokkal jobb mint az SP ugye? vagy a nexus 4
2013. dec. 23. 14:46
 3/11 dirtboy ***** válasza:

és sokkal jobban is jársz majd vele mivel jobb teló.

mostanság viszont nehéz szerezni,eléggé kiürült a boltok készlete.

az biztos hogy nem tömeg cucc,nekem ilyen van és még senkinél sem láttam másikat,kollégám vett ilyet nemrég de ő is azért mert látta az enyémet hogy milyen és csorgott a nyála.

másként neki sem ilyen lenne hanem azt hiszem s3at vett volna.

nincs agyon reklámozva ez a kulcs a dolognak,sok ember nem is tudja mennyire jó vétel,ugyan ebben a cipőben jár a nexus 4 is.

2013. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát most biztos nem próbálkozok be vele, remélem január elején azért lesznek telók :)
2013. dec. 23. 14:54
 5/11 A kérdező kommentje:
mondjuk a nexus 4 az előfizetésemre 95 ezer, az SP azért jóval olcsóbb (60ezer)
2013. dec. 23. 15:02
 6/11 dirtboy ***** válasza:
függetlenbe 80 ezer körül van.
2013. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, de az előfizetést ígyis-úgyis megfogom hosszabbítani
2013. dec. 23. 15:12
 8/11 |Orfeusz| ***** válasza:
Dirtboy azért nem népszerűek a Google (és Motorola) telefonok mert hivatalosan nem kaphatóak itthon. Ha hapható lenne a Moto G kb. 55 ezerért menne... A Nexus 5 110 ropi körül.
2013. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nexus 5 tényleg annyi , árukeresőben legolcsóbb helyen is 118ezer kb
2013. dec. 23. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz tömegtelefon, sulimban eddig csak 1 embernél láttam rajtam kívül, és ő se mostanában vette, hanem még régebben. Meg ahogy írták, nincsen agyon reklámozva. Most már kezdik reklámozni, de mindenki inkább az olcsóbbra csap rá mint pl az Xperia L.
2013. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!