Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam, választaná...

Melyiket válasszam, választanátok és miért? Apple iphone 5s, black berry z30, Htc one, Lg G2, nokia lumia 1020, nokia lumia 1520, samsung galaxy note 3, samsung galaxy s4, nokia lumia 1020, nokia lumia 1520

Figyelt kérdés
ha jól tudom ezek most a jelenlegi csúcsmobilok sikerült egy kis pénzt megtakarítanom és ezek közül szeretnék választani egyet alapvetően szeretem mind a 4 rendszert de legjobban az android tetszik ,jelenleg is első okostelefonomat használom de az már nagyon elavult és a komolyabb játékok lefagynak rajta

2013. dec. 23. 15:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
melyik rendszer jobb az android vagy az ios?
2013. dec. 23. 15:32
 2/12 anonim ***** válasza:
hát itt aztán van minden, de én a minőség, a stabilitás, gyorsaság és a hosszan tartó támogatottság miatt Lumia 1020-at vagy 1520-at választanám
2013. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es köszi a választ,nálam az s4 illetve a note 3 az etalon de az 5s is bejön mert remek kamerája van és kompakt méretű de viszont rohadt drága de ennek ellenére amelyikre több szavazat jön az fog dönteni
2013. dec. 23. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül kamerában a 2 Nokia a legjobb, stabilitásban és megbízhatóságban a Apple és a Nokia, alkalmazáskínálatban iOS és Android, testreszabhatóságban az Androidosok, BB-ről nem tudok semmit.
2013. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
iPhone 5s gold lenne az én választásom.
2013. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lumia 1520, álomtelefon számomra :)
2013. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
samsungot semmiképpen nem ajánlanám nyugodt szívvel beszéllek le róla mert nekem már volt note 1 s3 note2 s4... egyiket sem igazán szerettem... támogatottság szempontjából 5s de én a nokiát választanám
2014. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindig is samsungot akartam mert az felel meg leginkább az elvárásomnak nem tudom mi baja van egyeseknek az s4-gyel én a helyedben őrülnék hogy ilyen klasz telefonjaim voltak.
2014. jan. 4. 20:37
 9/12 anonim válasza:
Először azt döntsed el hogy mit is akarsz. Ha iOS akkor ugyebár almás telefon (ízlések és pofonok de nekem nem szimpatikus a rendszer zártsága és hogy rád kényszeríti a saját dolgait. A kompatibilitás pedig más rendszerekkel szándékossan meg van nehezítve).A nokiák fotózásban mosz a csúcson vannak, nem erőgépek de a win-nek nem is kell mert még egy zsíroskenyéren is patentul futnak (cserébe annyi appra mint androidon vagy iOS-en elérhető ne is álmodj). Ha android akkor pedig G2, persze csak ha nem tepsivel akarszvszaladgálni mert akkor esetleg Note. Az S4 is jó azt cseréltem le én is G2-re de nem egy mai darab és utáltam hogy ha későn estem haza már hulla volt az aksi. A G2 kordzerűbb és tovább bírja az akdi is. Eddig hihetetlenül elégedett vagyok vele és bőven nem bántam meg a cserét. Egy nagy hibája van nem bővíthető a memória de én tökéletessen elvagyok a 32GB-n is, ha pedig még is vslami +kell akkor kábel, két mozdulat és már ott figyel az 1Terás HDD a telefonon. Amúgy árban egy picit az S4 alatt van szóval kb azonos áron jobban felszerelt, gyorsabb és korszerűbb gépet kapsz. Ha pedig olyan telót akarsz amitől minden ismerősöd elsal akkor LG G Flex! Vagy Ericsson T28 (nekem az a Partyfonom)
2014. jan. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Bocsi a gépelési hibákért és a fogalmazásbeli anomáliákért, egy kicsit késő van már. :)
2014. jan. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!