Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom az új telefonomat a...

Nem tudom az új telefonomat a gépre csatlakoztatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 520

mikor usb-n akarom a géphez csatlakoztatni kirja h új hardver telepitése stb .. valami MTC DEvice-ről is ir h hiányzik vagy nem tudom..

Valami progi hiányzik a gépemből?

szeretném a képeket át rakni gépre , a csengőhangomat is szeretném megváltoztatni de azt is csak gépen keresztül lehet de igy nem tudom ..

Segitsetek :/



#Nokia Lumia 520 #usb- kábel #csatlakoztatás számitógépre
2013. dec. 24. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen oprendszered van? Xp vel már gondok vannak, mert túl régi, és nem frissítik. De azzal is működik elvieleg, csak utána kell olvasni h hogyan pontosan.
2013. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen xp..

még keresgettem utána és le kell húzni valamit hozzá de nem nagyon találtam még eddig meg h mit is pontosan :/

2013. dec. 24. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sp3 kell és mediaplayer 11
2013. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. dec. 25. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!