Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 telefonom...

Samsung Galaxy Ace 3 telefonomat meddig töltsem? Ez az első töltés.

Figyelt kérdés
Amikor megkaptam bekapcsoltam, elfeledkeztem az első töltésről, úgy 4 órán át volt bekapcsolva de nem használtam mert nem akartam a karácsonyi forgatagban kockulni aztán itthon már eszembe jutott és felraktam a töltőre, kb 3/4-ig volt az akksi és elég hamar feltöltötte 100%-ra, de mindenki azt modnja 16 órán át töltsem... Ezeket az új mobilokat is úgy kell mint a régieket, vagy felesleges és leszedhetem?
2013. dec. 24. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennek sosem lesz vége....Hány évig akarnak még techtudós ifjak 16 óráig tölteni egy akut? Meg kisütni, meg lemeríteni?


Ha feltöltődött, leveszed. ha sietsz, akár fél töltésnél is leveheted. ha éjjel alszol, akkor reggelig maradhat a töltőn. Nem lesz baja.

2013. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell 16 órát tölteni, de nem is tudnád mert lekapcsol a töltés ha feltöltődött az akku.

Addig kell tölteni amíg fel nem töltődik, de akkor sem lesz baja ha hamarabb lehúzod róla

2013. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) És hé, nem vagyok "techtudós", azért is kérdeztem meg..:)
2013. dec. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!