Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc desire 500 Vs samsung...

Htc desire 500 Vs samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés
megeri e az a kepernyo a ram es a belso tarhely, azt a nagy arkulonbseget? mikor a proci is gyengebb?. erdekelne meg ezekfelett, hogy valakinek akinek van htc desire 500 a tud e mondjuk fifiat installalni a telora, mert a belso memoriara nem fer fel, es engedi e a sd cardra tenni, sokak szerint egyertelmu hogy engedne, de pl egy galaxy ace nem minden aldkalmazast enged telora tenni... ezert vagyok vele helyszukeben.

2013. dec. 26. 02:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
s4 mini nagyon jó vétel.
2013. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kettő közül, ha fájó szívvel is, de a samsungot ajánlanám. Viszont nézd meg az xperia sp-t, mert sokkal olcsóbb és jobb az s4 mininél. (A hozzá kevésbé értőknek/samsung fanoknak/kételkedőknek: tudom, hogy a samuban 1,5 giga ram van, de a samsung gyárilag telepakolja mindenféle felesleges cuccal, ami zabálja a ramot és nagyon nehéz eltávolítani őket, valamint a "gyönyörűen optimalizált" touchwiz is több ramot igényel.)
2013. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg bemagyarázni(még magadnak sem),hogy jobb az sp.
2013. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sejtettem... Azért jobb az sp mert

- nagyobb kijelző

- sokkal nagyobb felbontás

- jobb szoftver,jobb optimalizálás, mindjárt megkapja a 4.4-et

- ez szubjektív, de jobb design

- jobb anyaghasználat

- és több mint 10 ezer forinttal olcsóbb.

2013. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

- nagyobb kijelző - nagyobb de szar fakó tft

- sokkal nagyobb felbontás - mivel nagyobb szarul jönne ki ha kevesbb lene

- jobb szoftver,jobb optimalizálás, mindjárt megkapja a 4.4-et . mitől is jobb? s4 mini is megkapja,már bejelentették

- ez szubjektív, de jobb design - szerinted...

- jobb anyaghasználat - szerinted...

- és több mint 10 ezer forinttal olcsóbb. - ez tény ,de annyival szarabb is

2013. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire betegesen imádod a szarszungodat, akkor úgyis mindenre lesz ellenérved, de akkor kifejtem bővebben.

Annyival nagyobb a felbontás, hogy hiába nagyobb a kijelző, így is jobb a pixelsűrűsége.

Hogy fakó tft? Ha jól tudom, az istenített samsungod is legtöbbször tft kijelzőket használ... Ez a super amoled egy kékes szar, túlszaturált, nem élethű, túl élénk színeket ad. Akkor legyen inkább fakó, de legalább élethű és nem fog fájni tőle a szemem.

A kinézet tényleg szibjektív, de az tény, hogy majdnem mindenkinek elege van a szappan formából.

A szoftvernél azért jobb, mert a samsung nyíltan leszarja az optimalizálást, a benchmarkoknál meg kitrükközi a nagyobb eredményt, erre van kihegyezve a telefon, nem a valós sebességre vagy éppen a megbízhatóságra.

Az anyaghasználata nem szerintem jobb, az tény hogy a samsung tetőtől talpig "fröccsentett" műanyag, a sony meg más márkák is használnak fémet.

Az ára pedig normális, nincs irreálisan túlárazva mint kb az összes samsung.

2013. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én legalább érveket hoztam fel, neked csak fröcsög a nyálad.
2013. dec. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valaki ideges :D Kicsit eltértünk az eredeti kérdéstől. A htc és a samu közül a samu, ha meg ezen kívül mást is ajánlhatunk, akkor xperia sp.
2013. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenki nyugodjon le a 3,14csába.Nem jobb az SP a GS4 mininél.Egy szinten van vele.De ez már annyiszor el lett mondva.Hiába jobb minimálisan az SP hardvere ha egyszer ugyanannyival több erőforrást is igényel.Ráadásul az SP qrva sz.rul kezeli azt az 1GB RAM-ot.Állandóan be-bezárogatja az appokat.2-nél többet nem is tud tárolni egyszerre.Szóval ennyit a híres Sony féle optimizálásról.GS4 mininél 10 appnál is csak enyhe lassulás érezhető.És hiába olcsóbb S4 mini sokkal jobban megéri.Simán hozza a tavalyi csúcstelók teljesítményét.
2013. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Simán hozza a tavalyi csúcstelók teljesítményét" Ezzel a sgs3-ra gondolsz? Mert annál az sp erősebb, ezek szerint akkor az sgs4 mini is.
2013. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!