Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi okostelefonok közül...

Az alábbi okostelefonok közül melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 26. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S4-et.

Most kaptam karácsonyra, imádom!!! Be sem tudok telni vele, annyira jó. :)

2013. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

de ezek nem is egy árkategóriában vannak...

Sony Xperia L....mert drágábbra nem telik XD

2013. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nindenkèppen huawei-t vegyèl szerintem, mert nagyon okos ès könnyű használni. Ez amúgy kínai telefon , aminek furcsamódon nincs menüje, amelyik parancsikon kell, azt kirakhatod a főoldalra. A play áruházból simán lehet mindenfèlèt letölteni (nekem eddig nem volt vele problèmám), jah ès előny, hogy nagy a kèpernyője.Nekem is ilyen van, ès akármit is mondanak a règebbi fajtáról, ezt a szèriát mindenki dicsèri. A nokiát azèrt nem ajánlom mert teljesen èrthetelen a menüje ès nehèz rajta kiigazodni. Remèlem meggyőztelek :)
2013. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

az lg optimus f6 tudásban és árban is hasonló az L-hez

Ebben az árkategóriában ez a kettő a legjobb.

+motorola moto g is szuper, de azt szolgáltatóknál nem kapható...

2013. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az LG darabokat, a Blackberryt, és a Huaweit néztem. Huawei van a családban, a tulaja szereti.


A Nokiak is szimpik, de a Windows8-tól tartok egy kicsit, plusz az egyik ismerősöm Nokiaja többet van a szervízben, mint a zsebében.

2013. dec. 26. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne halgass a 3-asra! A nokia nagyon jó, könnyű kezelni, gyors, stabil! Csak nem testreszabható...
2013. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:
ezek közül a legjobb a G2,én a helyedben azt venném.
2013. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a Blackberryvel?
2013. dec. 26. 18:56
 9/14 dirtboy ***** válasza:
az üzletembereknek való,egyébként sem gyártják már,heti párdarab készült mostanság,le fog állni a gyártása ezáltal a támogatottság is kétes.
2013. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tuti Nokia Lumiát választanék, testreszabhatóbb iOS-nél, gyorsabb - stabilabb - megbízhatóbb bármelyik Androidos telefonnál. Egyedüli hátránya a kevesebb alkalmazásszám (blőd példa: fingósból nincs 10, csak 2), de egy relative új rendszernek (2012) ezt szerintem el lehet nézni az iOS-szel (2007) és az Androiddal (2008) szemben...
2013. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!