Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb hardwerileg es...

Melyik a jobb hardwerileg es kezelhetősegben?

Figyelt kérdés
Nokia lumia 925 vs iphone 4

2013. dec. 26. 19:29
 1/5 Emberek ***** válasza:

hardverben talán a lumia erősebb, de az iOS viszont nagyon jól használja a gyenge hardvert is.

Viszont a kérdésre a válasz, ha Te is végignézed az összehasonlítást:

[link]

2013. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 925 a jobb [link] ugyanolyan atomstabil és gyors, mint az iOS!
2013. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1# "de az iOS viszont nagyon jól használja a gyenge hardvert is." - miért, tán a WP nem??? :D Ne keverd az Androiddal, nem ua! Egyébként én 925öt vennék! Szebb is, jobb is. Meg az i4 már régi gyerek, + kicsi is. Annyi, h a WP-re nincs annyi alkalmazás, de folyamatos fejlődésben van
2013. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:

#3 nem keverem a droiddal, hiszen nekem is volt dolgom mind a 3 mobil rendszerrel, és elég sok dolgot tapasztaltam, csak az iOS az az 1 magos vason is gyorsan megbízhatóan fut.

És most nekem is egy 925-ösöm van, úgyhogy nem kell egyből nekiugrani a másiknak!

Üdvözöllek :)

2013. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ok, faternak 1 magos WP-je van, ugyanúgy gördülékenyen megy. Akkor ezek szerint 1 magos WP-vel nem volt még dolgod. A másik, most már nem is tud 1 magosat venni, úgyhogy felesleges is erről beszélni. A 925 meg mindent tud, amit kell :) És még szaggatni sem szaggat, így ezt se tudják felróni, mint a droidnak
2013. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!