Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Z10? többi lent

Blackberry Z10? többi lent

Figyelt kérdés
Érdemes-e megvenni vagy sem

#vásárlás #mobiltelefon #Blackberry #Szórakotató elektronika
2013. dec. 27. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Halott ügy a blackberry.
2013. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
ha üzlet ember vagy akkor esetleg,másként nem
2013. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt is megtudhatnám, hogy miért ne vegyek?????
2013. dec. 28. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ha okostelót akarsz akkor legalább olyat vegyél amire van elég app is.
2013. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a z10 a t-mobilnál most kifejezetten megéri ha webshopból rendeled 47000ért meg lehet venni, míg függetlenül 70000 körül van. 47-ért szerintem simán megéri mivel szoftverfrissítéssel még több appot tudsz letölteni és szerintem igazán nem sok érte ez az ár. egyébként a 10es BB-k már nem csak üzletembereknek készültek mivel nem szükséges hozzájuk bis, vagyis nem kell még plusz előfizetés hogy jól ki tudd használni.
2013. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is azért érdeklődtem utána, mert a t-mobilnál elég olcsó meg amiket eddig hallotam róla vegyes, de nem olyan rossz.
2013. dec. 29. 11:16
 7/7 dirtboy ***** válasza:

gondolom azért ment így le az ára mert már nem készítik,a kutyának sem kell a bb amerikában sem.

raktárak vannak tele velük nem bírják őket eladni,a jabilban már max megrendelésre készítenek,nem rég ki jött pár aranyszínű de az is meg rendelésre ment.

ha szeretnél magadnak egy bb-t akkor csapj le rá még van mert ennek a telónak már nincs jövője.

2013. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!