Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van az injustice...

Androidra van az injustice gods among us - hez van valami csalás, vagy hack?

Figyelt kérdés
Normál esetekben nem szorulok ilyenekre de nagyon elakadtam a játékban.néztem csalásokat meg hacket de nem lehet készen őket. Aki tud valami csalást hozzá minél előbb írjon Légyszíves,előre is köszönöm.
2013. dec. 27. 16:12
 1/2 schumilex55 ***** válasza:

Keress rá úgy hogy injustis gods among us modded apk

Lesz egy apk fájl, ha a verzió szám azonos akkor szerintem azt is elég felrakni. Meg lesz egy obb mappa is, ha más verzió a hekkelt apk mint ami neked van akkor ezt a régi helyére kell tenni az Android/obb mappában. Ha meg ugyan az akkor áthelyezed ezt az obb mappát ami alapból van máshova, utána letörlöd a játékot, visszarakod az obb-t majd felrakod az új apk -t. Ha bonyolultra sikerült felveszem videóra ha kell :D pm.

2013. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ricsi00112 válasza:

injustice gods among us cheats iphone


valaki megmondaná hogyan tudom letölteni ? mert már nagyon kiidegel h nem tudom leszedni :(

2014. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!