Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Torrent oldalról letöltött...

KicsiPalika kérdése:

Torrent oldalról letöltött appot lehet-e telepíteni iPhone-ra jailbreak nélkül?

Figyelt kérdés
Most váltanék androidról iPhone-ra és mondjuk úgy, hogy nem igazán ismerem ki magam még az iOS rendszerben. Vannak különböző torrent oldalak pl: nCore. Ha onnan leszedek egy appot androidra minden gond nélkül tudom telepíteni bármiféle root vagy egyéb nélkül. Nem tudom, hogy ugyan így iPhone-ra is érvényes-e jailbreak és egyéb huncutságok nélkül egy teljesen szűz software-el.

2013. dec. 28. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, iOS-en csak AppStore-ból tudsz appokat telepíteni buhera (JB) nélkül.
2013. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és még annyi kérdésem lenne, hogy ugye elég sok a fizetős app. Lehet esetleg úgy fizetni értük, hogy az egyenlegemből vonja le, és ne pedig bankkártya számot, stb-t adjak meg?
2013. dec. 28. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Torrentezni lehet, de (szerintem) ez nem apk-ra, hanem csak zenére és filmletöltésre jó. Emu4iOS.com Itt van egy torrentelős app, csak iOS7-tel (még) nem működik, csak régebbiekkel.

Fizetés alapesetben bankkártyával történik, de lehet egyik telefonról gift-et küldeni a másiknak, vagy ki lehet trükközni az AppStore-t hogy ne adj meg bankkártyát, de akkor csak ingyeneseket lehet letölteni (jelenleg én is így állok). Harmadik lehetőség, hogy külföldről hoz(at)ni ún. giftcard-ot, amin van X összeg, amit le lehet vásárolni és nem kell megadni a saját bankkártyád adatait.

2013. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!