Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 klón kijelző?

Samsung Galaxy S3 klón kijelző?

Figyelt kérdés
Adott egy Zhou Xing i9300 klón telefon, kijelző plexi repedt, ezt leszámítva tökéletesen működik, cserélni szeretném, ezért tudna valaki megbízható szerelőt ajánlani aki ilyennel foglalkozik, vagy éppen egy oldalt ahonnan lehet rendelni hozzá plexit, mert nem igazán találtam.Csak "zárójelesen" jegyezném meg sokkal jobban megy, mint azt vártam egy klónhoz képest, viszont a burkolat tényleg gyenge...

2013. dec. 28. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Klón. Hányszor kell még a fejetekbe verni, hogy a klónokhoz NEM fogtok szervízt, alkatrészeket találni?!
2013. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár be se írd hogy minek a klónja, mert köze nincs hozzá.

Ott vettél meg minden egyéb szolgáltatást, alkatrészellátást, szervizszolgáltatást, ahol a telefont vetted.

Írjál Vu Fung Dong úrnak, hogy adjon ajánlatot kijelzőre. Ne lepődjél meg a válaszon hogy tíz vagy százezer darabor szeretnél-e....


Dobd el, és írd le százszor, hogy "soha többet nem veszek olcsó másolatot, soha többet nem veszek..."

2013. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is, nem azért vettem meg, mert S3-ra hasonlít. ZTE blade 3 volt az elődje, és sokkal jobban teljesít ez a telefon. Így sincs semmi baj, mert használható, de zavar a repedés, ennyi a lényeg. Akkor úgy tűnik így is marad...
2013. dec. 28. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha klónt veszel, ne számítsz, supportra, frissítésre, alkatrészekre.
2013. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!