Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra hogyan kell filmet...

IPhone-ra hogyan kell filmet tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy iTunesal, meg úgy mint a zenét, de nekem egyszerűen nem rakja be a könyvtárba, így az iPhonera sem tudom rárakni. Valami ötlet miért csinálja ezt?

2013. dec. 28. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
passz.androidom van ((((usb)))-vel kellene.
2013. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem jó formátumban van a film.
2013. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mp4 formátumba van amit elvileg el kell fogadnia. engedi is a könyvtárba húzni de utána nem rakja be :/
2013. dec. 28. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nos. Két lehetőség is van. Az egyik, ahogy mondtad az, hogy a videót mp4 formátumúvá konvertálod és úgy szinkronizálod a telefonra. Mivel a konvertálás időigényes, ezért ezt a megoldást szerintem hanyagoljuk. Egyszerűbb az, ha letöltesz az App Storeból egy videó lejátszó alkalmazást. Én az avplayert ajánlom, ami 2.5 euró, de természetesen ha beírod, hogy video player, akkor kidob egy halom ingyenes appot is. Miután megvan, csatlakoztasd a telefont a gépre. Menj az iTunesba és menj a telefonra. Ezek után menj az alkalmazások fülre. Ugye ott megjelenik az összes, az iTunesban tárolt alkalmazás, illetve azok, amik a telefonon vannak. Ha lejebb görgetsz, találsz egy másik listát, ahol csak 1-2 alkalmazás lesz. Azok képesek fileátvitelre az ituneson keresztül. Kattint a letöltött videólejátszó nevére és jobb oldalt ott lesz, hogy hozzáadás. Ezek után már csak be kell tallózni a filmeket. Az avplayert azért ajánlom, mert minden létező formátumot kezel és a feliratokkal sem szenved. :)
2013. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem az avplayert és ment szóval köszönöm :D
2013. dec. 29. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Kérdésed van, írj privátba.
2013. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Erre a célra az Isafeplay nevü program is alkalmas és ingyenes.
2016. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi az anyámat csináljak ha nem ugrik be a telefonom ikonja az iTunes-ba ? :)
2018. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!