Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan éri meg jobban? Váltás...

Hogyan éri meg jobban? Váltás normál sim-ről újabb normál sim-re, vagy normál sim-ről micro sim-re? (Kártyafüggetlen mobil vásárlása esetén)

Figyelt kérdés

A készülék a következő: Samsung i8262 Galaxy Core Duos

Samsung márka üzletben tervezem a megvásárlását.Az eladó azt mondta,a normál sim-em még a régebbi,így nem tudják lecsippenteni.

Hogyan éri meg?Váltsak normálról egy újabb normál sim-re?

Vagy normálról microsim-re?(Tudtommal a szolgáltatónál 4050 Ft-ba kerül nem ottani készülék vásárlása esetén)


Várom a válaszokat amit előre is köszönök.



2013. dec. 29. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Az éri meg jobban ha levágatod, kb ingyen.

[link]

A következő ha veszel egy kivágót és magadnak levágod, 600-7000 forint.

[link]

Végül ha a szolgáltatónál lecserélteted, 4-5 ezres.


Ja, az eladó nem fogja neked levagdalni, nyilván elhajt a fenébe.

2013. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Egy: Az eladó nem fog "nyilván elhajtani a fenébe" mert ő maga mondta,hogy levágják nekem.

Ergo,nem én találtam ezt ki. :)


Kettő: Ugyan nem írtam a kérdésem tartalmasabb leírásában,de én T-mobile-os vagyok.Így a Telenor kiesett.

Viszont ha a Telenor díjmentesen csinálja,lehet hogy a T-mobile is.


Három: Nem hangzik rosszul a kivágó,de azt a megoldást inkább kihagyom.

2013. dec. 29. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egy: Az eladó nem fog "nyilván elhajtani a fenébe" mert ő maga mondta,hogy levágják nekem.

Ergo,nem én találtam ezt ki. :) "


De mégsem vágta le. Ezt meg nem én találtam ki.



"Kettő: Ugyan nem írtam a kérdésem tartalmasabb leírásában,de én T-mobile-os vagyok.Így a Telenor kiesett.

Viszont ha a Telenor díjmentesen csinálja,lehet hogy a T-mobile is."


Ugyan nem írtad, de gyanítom nem pazaroltad rá azt az egy percet hogy telefonon megkérdezd az ügyfélszolgálatot.



"Három: Nem hangzik rosszul a kivágó,de azt a megoldást inkább kihagyom."


Értem, nem kötelező.

Más kérdezők is meg tudják bonyolítani az életüket, miért éppen te lennél kivétel?


Ajánlott olvasmány:

[link]

2013. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"De mégsem vágta le. Ezt meg nem én találtam ki."


Igen,valóban.Következtettél,és szereted ha az utolsó szó a tied. :)


"Ugyan nem írtad, de gyanítom nem pazaroltad rá azt az egy percet hogy telefonon megkérdezd az ügyfélszolgálatot."


Nem csak 1 percet fogok ezzel eltölteni,hanem sokkal többet.És nem telefonon,hanem élőben. :)


"Értem, nem kötelező.

Más kérdezők is meg tudják bonyolítani az életüket, miért éppen te lennél kivétel?"


Én nem kivétel szeretnék lenni,csupán csak egyéni.Az életemmel pedig elégedett vagyok :)


Az ajánlott olvasmányt pedig köszönöm szépen,tegnap már én is elolvastam. :)


Nos,s most félretéve a "viccet",bocsánat,hogy kérdezi mertem.

Tudtommal ez egy olyan oldal,ahol kérdezni lehet.

Honnan tudod te,hogy nem kérdeztem már rá előbb a szolgáltatónál?Mert talán ez is egy lehetséges feltevés lehet,és csak annyi a + hogy puhatolózni szeretnék,s kikérni más emberek véleményét a "problémámról".

2013. dec. 29. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nos,s most félretéve a "viccet",bocsánat,hogy kérdezi mertem."


Nos,s most félretéve a "viccet",bocsánat,hogy válaszolni mertem.



"Tudtommal ez egy olyan oldal,ahol kérdezni lehet."


Tudtommal ez egy olyan oldal,ahol válaszolni lehet.

2013. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!