Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 nektek...

Samsung Galaxy S3 nektek mennyi idő alatt töltődik fel?

Figyelt kérdés
Nekem volt olyan,hogy reggeltől estig nem akart feltöltődni,és nem tudom elképzelni,miért van ez.Még nem régen kaptam,nyár elején.Vélemények?

2013. dec. 29. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy másik töltővel 1A-s legyen ha az feltölti normálisan akkor a töltő a hibás.Nálam is ilyen volt.Ha garis a töltő akkor visszaviheted a szervizbe de csak a telefonnal együtt tudják bevizsgálni.Igy 2-3 hetet is igénybe vehet a csere.
2013. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted,hogy másik töltövel? :) Lehet venni töltőt külön is?
2013. dec. 29. 19:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy 0.15 A-s van.
2013. dec. 29. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Galaxy S3-hoz 1A-s töltőt adnak gyárilag!Akkor a tied nem gyári!A töltőn az OUTPUT résznél nézted az értéket?
2013. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,most nézem,hogy nem Outputnál néztem.Outputnál 0.5A(közötte vmi jel)1A.
2013. dec. 31. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1óra max másfél ha éppen dolga is van közben:D gyárilag hozzá kapott töltővel használom!
2014. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!