Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s eredeti lehet?

Iphone 4s eredeti lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Nemtúl olcsó?


2013. dec. 29. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem, gyanúsan olcsó. Ha meg akarod venni, csak és kizárólag személyes átvétellel tedd, és előtte próbáld ki, illetve ellenőrizd, valóban független-e.
2013. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És valószinűleg nem megoldható a személyes átvétel. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy végül hányan "veszik" majd meg...
2013. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
No igen, valahogy úgy érzem, kevés lesz Bordány körül az érdeklődő.
2013. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 29. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:

pontosan. több helyen leírtam, hogy ez a nagyon bejövős taktika manapság. nyilvánvaló, hogy ő nagyon szivesen felajánlja a személyes átvételt, de nem megoldható se Szegeden se máshol, csak és kizárólag Bordányban. Tegyük fel egy Szegedinek ez nem nagy dolog, átugrik. Természetesen eladó sehol, telefonon elérhetetlen.

Akik meg messzebb laknak, azok meg megbíznak benne, hogy bár nagyon szivesen odaadná személyesen, sőt már erősködik, hogy ő fél a postától, végül egy hosszabb üzenetváltás után a vevő szemében teljesen elnyeri a bizalmat, és már utalja is előre a 40ezret. Meg valószínű ha a képeket google-be ellenőriznénk, valószínű máshonnan lettek szedve...

meg pont az olcsóság az, amit nem lehet azzal igazolni, hogy sürgősen kell a pénz...ilyen állapotban, ilyen tulajdonságokkal 60ért is sürgősen megvennék...csak nyilván minél kevesebb az a pénz, amivel lehúzzák az embert, annál kevésbé foglalkozik vele a hatóság.

2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de még a van a másik hirdetése ami sony xperia Z és azt is ugyanennyiért adja

szóval sztem nagy átverés :/

2013. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát az majdnem mind kamu ahol telefonszám nincs kirakva.. az imei azonosítót kérdd el
2013. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

googleba behúztam a képet...fennvan még külföldi oldalakon...

átverés. nehogy megvedd!

2014. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!