Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 honnan tudom tényleg...

Iphone 5 honnan tudom tényleg van e garancia?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő készülök venni egy iphone 5-t használtan . Elkértem az IMEI számot leellenőrizem valóban független de az eladó szerint 2014 szeptemberig van rá garancia de azt írja az IMEI ellenőrző hogy lejárt a válasza az eladónak erre hogy garanciába cserélték a telefont és van róla papírja de nem értem attól még ki kéne írnia az imei ellenőrzőnek nem ? mi a véleményetek ?

2013. dec. 29. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerd el a serialt (s/n) es itt tudod ellenorizni : [link]
2013. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elkértem de azt mondja nem írja ki hogy van róla de van róla papír ..
2013. dec. 30. 06:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Furcsa!... Minden apple terméket, amint bakapcsolnak felregisztrál! Nem lehet, hogy nem apple garancia van, rá, hanem valami más bolti ahol vette?
2013. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet amit az utolsó ír. Főleg az ilyen zuggsmekben vett telefonoknál igaz ez.

Viszont hívdf fel az applet ott van a számuk valahol a honlapon és ott tuti választ kapsz.

2013. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha én ennyiért vennék telefont, biztos újonnan szerezném be szolgáltatótól, vagy GSM-ből, de nem valami ismeretlentől. Ki tudja meddig, hogyan, mire használta az illető...
2014. jan. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!