Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 minire is...

Samsung Galaxy S3 minire is várható szoftverfrissítés?

Figyelt kérdés

S3-ra már kint van az Android 4.3 ,de S3 minire még nincs ,nincs róla információja valakinek ,hogy várható-e rá hivatalos frissítés? :)

Jelenleg 4.1.2 van rajta ,de mostanság elég gyakran belassul és egyébként is szeretném kipróbálni rajta a hivatalos 4.3-as Androidot. :)



2013. dec. 29. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá hivatalos én úgy tudom. De custom rom már régóta van.
2013. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem van egy ilyen rossz megérzésem. :/

Ezért sem szeretem a ''szarszung''-ot... Custom Rommal inkább nem kísérletezek ,nem akarom elveszíteni a garanciát ,valamint a Touchwiz feluletet.

2013. dec. 29. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Más gyártó se halmozza el frissítésekkel a közép és alsó kategóriáját...

De vigasztaljon a tudat,hogy ha nem lennél betoji akkor már 4.4.2 is lenne rá.

2013. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt az a baj ,hogy a felsőkategóriát sem. Anno volt egy Samsung táblagépem ,amin Honeycomb futott és egy éves csúszással kapott ICS-t (az ICS megjelenésétől számítva egy év. Ez elég szégyen a cégre nézve. (Galaxy tab 8.9 volt)
2013. dec. 30. 00:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Az android 4.4-et megfogja kapni valószínű de onnantól több frissítés sztem nem lesz. Külföldi oldalakon olvastam, nézz utána, és ugy olvastam hogy az s advance is megkapja, pedig az még az s3 mininél picit gyengébb telefon. 4.3 at pedig ne keseredj el sokmindenről nem maradsz le azt több gyártó is kihagyja mondván "sok ujjítás nincs benne" és ezért jön egyből a 4.4 lásd LG g2 az is kihagyja a 4.3-at pedig az egy csúcstelefon az lg-től.
2014. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a választ! :)

Remélem ,hogy a KitKat akkor tényleg fog rá jonni. :)

Kicsit butaságnak tartanám ,ha a Samsung nem dobna ki rá semmilyen frissítést ,elvégre sok ember használ S3 minit ,elég népszeru telefon. :)

2014. jan. 2. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nemsokára ki fogják rá adni az android 4.4 kitkat frissítést
2014. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Saavedro ***** válasza:

Úgy, ahogy a Galaxy Mini 2-re a Jelly Beant?


Hol olvasható ez a hír?

2014. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!