Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan távolítsam el a faceboo...

Lebannen kérdése:

Hogyan távolítsam el a facebookot az androidos mobilról?

Figyelt kérdés
Huawei g330-as mobil.Rootolva van.Megpróbáltam különféle rootjogos uninstall progikkal,pl titanium backup,de nem lehet.Van egyáltalán rá mód?

2013. dec. 29. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
system/app/
2013. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A system/app könyvtárban nincs facebook apk,sőt gyanítom az egész telón nincs.Valószínűleg köteles vagyok rendelkezni facebookkal.

Ilyenkor érzem,hogy valami nagy baj van ezzel a társadalommal.

2013. dec. 29. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha itt nem kapsz választ:


[link]

Mert nem tudsz valamit megcsinálni, ahhoz köze nincs a társadalomnak.

2013. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha rootold a telód és a titanium-al se tudod ezeket törölni akkor nálad a hiba és nem nálunk (a társadalomban)...
2013. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A társadalommal kapcsolatos kitérő csak vicces beszólás akart lenni,bár nem hinném,hogy bennem a hiba.

Elhihetitek,egész nap a választ kerestem a problémára.Arra gondoltam,akad itt valaki pro,aki yényleg ért a dologhoz.Ui a helyzet az,hogy simán a menüből nem lehet uninstallálni,mert meg sem jelenik a facebook app.Sőt a totalcommamder nem is talált facebook.apk fájlt.(rendszerfájlok láthatóak)

Erősen úgy tűnik a rom-mal együtt adják,azt meg nem szivesen cserélném.

Újabb off:nem túl baráti dolog,ha nem törölhetek valamit a telóról,amiért pénzt adtam,főleg mivel az android szabadon módosítható Os.

Azért köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 29. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Titaniumban ugye ott a menü...


Csak ez nem arra való. Van egy áttekintés, középen a backup/visszaállítás jobb oldalt az ütemezés.

Na neked a backup/visszaállítás kell.

Ott van olyan, hogy click. szűrők szerkesztése. Itt lesz egy szűrés tipus szerint. Ott pipáld be a rendszert.


Már, ha egy titaniumot használunk...

2013. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok,köszi ezt megpróbálom.Próbáltam a backup menüből törölni,de azt írta,az alkalm. nem tötölhető.A szűrőt nem láttam,ezt most ki is próbálom.
2013. dec. 29. 23:05
 8/11 A kérdező kommentje:
A szűrő ugy látom csak arra jó,hogy milyen appokat látok.A facebook eltávolítására azt írja ki,hogy nem található apk fájl.Az adatok törlése működik csak.
2013. dec. 29. 23:14
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
Ha ott a Titanium, akkor ha törölni nem is tudod, de legalább jegeld. Ha nem is tökéletes megoldás, de azután olyan, mint ha ott sem lenne...
2013. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Jegelés az csak a fizetős verzióban működik...

Ha az van neki akkor nem gond...

2013. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!