Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikorra várható...

Szerintetek mikorra várható az Iphone 6?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Jövőre
2013. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várhatóan szeptemberben, mint idén. Csak nem meg akarod várni?:)
2013. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor még csak bejelentik, nem? Az is még több, mint fél év. Szeretném megvárni, most 4S-em van, az 5 egyáltalán nem tetszik, úgy értem kinézetre, a sajátomat sokkal szebbnek tartom és semmi problémám nincs vele, egy éves a telefon, simán kibír még egy évet, csak úgy érzem én vagyok türelmetlen és telhetetlen, nagyon szeretnék egy újat, de nem akarok Iphone-ról másra váltani. Azt hiszem megvárom a 6-ot, remélem hamar jön.
2013. dec. 31. 01:19
 4/6 anonim ***** válasza:

5S-t vártam nagyon idén, de nem olyan árba adják, mint az 5-öt tavaly, az is tartja az árát, szomorú vagyok, de attól függetlenül ha kijön a 6 megveszem az 5S-t. Addig kibírja a 4S.

2014.szept, leghamarabb meg november vége felé tudnál hozzájutni

2013. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amerikában bejelentés után viszonylag hamar elérhetővé válik, 1-2 hónapon belül hozzánk is elérkezik (de bejelentéskor úgyis meg fogod tudni, idén is volt a keynote-ban).

Egyébként igen, majd' egy évet kell még várni, 5s bő 2 hónapja kapható nálunk.

2013. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is várom már most 5-t használok de most fogom 5s-re cserélni azt remélem a 6 se lesz nagyobb mint az 5 meg az 5s és 2gb ram már lesz a 6-ba egyébként nekem eddig a legszebb iphone a fekete 5 az az etalon .
2013. dec. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!