Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone akkumulátoros tok nem...

Iphone akkumulátoros tok nem teszi tönkre az eredeti akkumulátort?

Figyelt kérdés
nem tizenéves buta vagyok, komolyan felmerül bennem a kérdés hogyha rárakok egy ilyen akkumulátoros ebay-es tokot akkor az hosszútávon mit tenne a telefonnal, csökkentené az üzemidőt vagy valami. töltőt biztos nem vennék kínait, de ilyenből jó lenne egy utazni :)
2013. dec. 31. 00:09
 1/8 A kérdező kommentje:

sőt ilyenen is gondolkodtam

[link]


árban jól kijönnék de a biztonság megint nem utolsó szempont..

2013. dec. 31. 00:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem tok, ez egy power bank. Amikor nem vagy konnektorközelben de a telefonod (vagy bármilyen USB-ről tölthető eszköz) lemerült, akkor néhány alkalommal fel tudod vele tölteni. Már ha veszel bele kölön akksit, mert az nem tartozék. Nem teszi tönkre az akkumulátort.
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen még kell hozzá:

[link]

2013. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha külföldi oldalakon garázdálkodsz, javaslom használd ezt, jól jöhet még:

[link]

Ha veszel egyet amit linkeltél, az nem fog semmit elrontani, hiszen semmire sem jó magában. Így akár kettőt is vehetsz, nem tesz kárt a telefonodban.

2013. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs gond az angolommal es tudom is hogy mi kell bele, kizarolag arra vagyok kivancsi,hogy az akkumulatorra nincs-e hatassal az,hogyha olyan tokot hasznalok amiben van kulso aksi vagy egy ilyet amit linkeltem.igazabol nem akarom tonkretenni a telefonban levot azzal hogy ilyen mokolt kinai valamiket hasznalok :)
2014. jan. 1. 13:27
 6/8 A kérdező kommentje:
illetve meg egy kerdes, hany voltos elem kene bele? a 3.7 jo?
2014. jan. 1. 13:44
 7/8 A kérdező kommentje:
bar amibe bele kell rakni 5voltot ir
2014. jan. 1. 13:45
 8/8 A kérdező kommentje:
a halozati tolto hany voltot ad? mostmar belekeveredtem
2014. jan. 1. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!