Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most baj van vagy nincs? Pár...

Most baj van vagy nincs? Pár kérdés.

Figyelt kérdés

1.Tegnap vettem egy Samsung Galaxy Pocket Neo telefont és csak egy töltőt adtak hozzá nem kellett volna USB csatlakozót is adniuk?

2.Mikor hazajöttem valahogy ahogy ismerkedtem a telefonnal rámentem a netre és csatlakozott is meg minden gondoltam hát ha már itt van a net ne töltsek le semmi ingyeneset vagy mi a szösz? :) szóval letöltöttem pár dolgot de maga net az fizetős volt vagy nem? mert nem tudom sajnos..

3.Megoldható valahogyan hogy csatlakoztassam a laptopomhoz az ingyenes internetezés céljából? mivel így is drága a net nem szeretnék pluszba a telón lévőért is fizetni...ugye megértitek :)

Köszönöm annak aki válaszol! Ja és még 1 kérdés :D

Hol tudom megnézni az egyenlegemet a telefonon??

Hozzászoktam a régi jól bevált nokiáához így hát elég új nekem ez az érintgetős..



2013. dec. 31. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2. Hacsak nem Wi-fi hálózatra csatlakoztál (3-ból kiindulva ez nem igaz), fizetned kell majd a netért.
2013. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
túl hosszú, nem olvasom végig
2013. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyenleg lekérdezés szolgáltatótól, és nem készüléktől függ.
2013. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!