Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy trend telefonom...

Samsung galaxy trend telefonomra a gépről (win8) hogy tudok képet/zenét átrakni?

Figyelt kérdés
Ha bedugom az USB-t kijön egy izé a telefonon hogy fényképezőgép mód vagy egy másik, nem tudom már, de mindegy is, a lényeg, hogy a másikat kell választani, de a gépen nem jön be semmi, egy idő után importálja, de csak a telefonról a gépre. Fordítva hogyan? Total commanderbe csináltam eddig, de ott nem jön be semmilyen meghajtó. Segítsetek!
2013. dec. 31. 20:42
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
A telefonon kell kiválasztani, hogy háttértárként működjön. Ha rádugod elvileg az értesítési sávban megjelenik egy opció, ott ki tudod választani. Utána meg mintha egy pendrivera akarnál másolni.
2013. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a mobil előtt is samsung galaxym volt, csak az mini, és ott is kijött a telefonon egy ablak, hogy USB csatlakoztatás, leokéztam és bejött egy i meghajtó a total kommenderben, ott tudtam másolni. De most ha bedugom akkor az jön ki, hogy "usb kapcsolat számítógéppel" és két lehetőség közül választhatok "médiaeszköz" vagy "fényképező", de itt a médiaeszközt kell, akkor kiírja hogy külső tárhely csatlakoztatva. De utána? A gépen kijön egy fényképek és videók importálása ablak, ott át tudom rakni a telefonról a gépre a dolgokat, de én fordítva akarom, a gépről a telefonra. Ezt hogyan? A total commanderbe nem jön ki semmi, máshoz nem nagyon értek.
2013. dec. 31. 22:05
 3/4 anonim válasza:
elvileg először fel kéne jönnie a telefonodon hogy megbízik e a gépedben utána meg a total commanderben ott kéne lennie! (informatika suliban végzős vagyok)
2014. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha nincs ott?
2014. jan. 1. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!