Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség? (több lent! )

Segítség? (több lent! )

Figyelt kérdés
Van most egy sony e. xperia arc s-em..És az a helyzet,hogy folyton akadozik,lefagy..És ezáltal én kicsit előítéletes vagyok az xperiakkal kapcsolatban..Telefonvásárlás előtt állok.. És nem tudom,hogy merjek e xperiat venni? Xperia L-ről lenne szó,vagy SP-ről.. De még gondolkodtam a Lumiákon is.. Ami szóba jöhet: Nokia lumia 625,Nokia lumia 720, Nokia lumia 820.. Szerintetek WP vs. Android? És milyen telefont,esetleg melyik telefont válasszam max. 65 000 Ft-ért..? Köszi a válaszokat!:) /L

#Xperia #arc #Sony #Ericsson #lúmia #what does the fox say #ringdingdingdingdingding #szempontok erős wifi #jó akksi
2014. jan. 1. 15:08
 1/3 schumilex55 ***** válasza:

The fox says the menu on the xperia l and sp will be smooth.

Jó választások ebben az árkategóriában.

2014. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyiért szabadulnál az arc s-edtől ilyen állapotban?

Amúgy nyugodtan vegyél xperia l, az arc s is csak a helytelenül felrakott szoftver miatt ilyen.

2014. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább Xperia SP ha választhatsz
2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!