Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L játék gondok?

Sony Xperia L játék gondok?

Figyelt kérdés
Kaptam Karácsonyra egy Sony Xperia L-t, de egyetlen Fps játék se megy rajta. Eddig próbáltam a N.O.V.A. 3-at indítani, a Modern Combat 3/4-et és a Blitz Brigade-t. Az első 3 játéknál(nem vettem meg őket, de elvileg kéne menni) ugyanaz a gond, hogy behozza a logót egy pillanatra majd egy töltést pillanatra, utána verifying files és ezt felváltva és igazából csak villogást látok. A Blitz Brigade-t pedig letöltöttem a Google Playről és indítás után azonnal kilép. Nem tudom, hogy ezt az egészet csak a Gameloft játékoknál csinálja-e, de ez idegesítő, hogy még a másfél éves SE LWW-m is lejátsza ezeket akadás nélkül, de ez nem tudja.

2014. jan. 1. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

1. 'első 3 játéknál(nem vettem meg őket, de elvileg kéne menni)' - ezt meg is válaszoltad

2. 'Blitz Brigade-t pedig letöltöttem a Google Playről és indítás után azonnal kilép.' - Android. Bsznak optimalizálni. Nézd csak meg a kommenteket a legtöbb játéknál.

2014. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na és másnak miért megy a letöltött?
2014. jan. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!